Projektowanie grafiki

Jedno z moich zainteresowań to projektowanie grafiki komputerowej, które pozwala na połączenie mojej pasji do sztuki oraz programowania. Z biegiem lat rozwinąłem swoje umiejętności w programach takich jak Adobe Creative Suit, jak również dowiedziałem się więcej o językach programowania, takich jak HTML, CSS i JavaScript. Zdobyłem wiele doświadczenia poprzez tworzenie stron internetowych dla firm, projektów szkolnych czy uniwersyteckich lub nawet dla samego siebie. Ponadto pracuję nad aplikacjami iOS, dostarczając elementy GUI dla tytułów, które są aktualnie dostępne w sprzedaży w sklepie iTunes.

Tworzenie stron internetowych

Mam duże doświadczenie w tworzeniu wizualnie ekscytujących stron internetowych opartych na silnych standardach, które wyglądają doskonale we wszystkich przeglądarkach. CSS jest niesamowitym narzędziem, które zapewnia, iż strona jest renderowana prawidłowo przez każdą nowoczesną przeglądarkę oraz wygląda dokładnie tak jak jej szkic w Photoshop'ie. Nowa technologia HTML 5 pozwala tworzyć projekty poza obecnie obowiązującymi standardami internetowymi. Wreszcie, JavaScript ożywia statyczny projekt strony internetowej, który przyciąga oko zarówno na komputerach PC jak i na urządzeniach iOS.

 

Wybrany projekt: Studio 3A
Strona zaprojektowana dla Studio 3A, firmy zajmującej się aranżacją wnętrz. Elegancki,ciemny
styl zaprojektowany w HTML i CSS, a JavaScript został użyty do wyświetlania zdjęć.
Dowiedz się więcej.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną po więcej informacji.

Projektowanie GUI

Graphical User Interface (GUI) to bardzo ważna część aplikacji, ponieważ nadaje jej właściwy klimat. Przy współpracy z innymi projektantami i programistami, tworzone są innowacyjne aplikacje dziłające na różnych platformach. Głównym narzędziem pracy przy tworzeniu GUI jest Photoshop, natomiast faza testów odbywa się za pośrednictwem pakietu Apple SDK. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną po więcej informacji.